Friday, April 19, 2024
Home > Campanii > Azi incepe campania de promovare a abonamentului Expert – Regina Maria in filialele sindicale !

Astazi demareaza actiunea noastra de promovare a abonamentului Expert, pe care il oferim tuturor  membrilor sindicatului nostru, in colaborare cu  reteaua nationala privata de sanatate “Regina Maria”  Campania  de promovare vizează  asimilarea serviciilor  oferite prin abonament  şi a  modului  de interacţiune cu reţeaua „Regina Maria”  de către membrii de sindicat.

Campania este prevăzută să se desfăşoare in perioada 22 septembrie – 18 octombrie a.c., prin dialog nemijlocit cu membrii sindicatului in cadrul a 8 (opt)  intalniri directe   ( fiecare intalnire avand  durata de aproximativ  o ora) , după cum urmează :

-pentru membrii filialei  DSS , miercuri , 22 septembrie , ora 12, la sala de lectura a caminelor T7-T8;

-pentru membrii filialei  DGA , joi , 23 seprtembrie , ora 12, in amfiteatrul T2,corp T;

-pentru membrii filialelor Electrotehnică si AC , luni, 04 octombrie, ora 12;

-pentru membrii filialelor Textile si SIM , miercuri, 06 octombrie, ora 12, in sala  Consiliului Profesoral al facultatii D.I.M.A.;

-pentru membrii filialelor Chimie şi Hidrotehnică , luni, 11 octombrie, ora 12;

-pentru membrii filialelor ETTI, Matematică, Bibliotecă şi Seniori, miercuri, 13 octombrie, ora 12;

-pentru membrii filialelor Construcţii şi Arhitectură , joi, 14 octombrie, ora 12;

-pentru membrii filialelor Mecanica şi CMMI, luni, 18 octombrie, ora 12, amfitetrul M3, corp cladire UTTex;

Sesiunea de promovare se desfasoara cu acceptul si sustinerea echipei de management. Sedinţele  de promovare se vor derula cu  respectarea măsurilor in vigoare ale Universităţii,  in context pandemic.

La intalnirile cu sindicalistii, vom avea ca invitat   pe  d-na Andreea Carp (Key Account  Manager in reţeaua de sănătate „Regina Maria”) .

Pentru detalii/informatii suplientare , va rugam sa contactati liderul filialei Dvs. .

Va invitam sa participati la aceste intalniri. Va asteptam cu drag .