Monday, April 29, 2024
Home > Noutati > De la TRAVIS numai vesti foarte bune !

De la TRAVIS numai vesti foarte bune !

In incercarea de a oferi cat mai multe facilitati membrilor nostri , iata ca avem un partener si in domeniul turismului. Firma Travis Tourism se bucura de o reputatie excelenta si are tot potentialul necesar pentru a deveni furnizorul oficial de servicii de calatorie membrilor Sindicatului. In continuare gasiti elementele cadrului general al colaborarii noastre.

Conditii de colaborare pentru rezervarea serviciilor turistice
– oferta extinsa si variata, bazata pe colaborarea cu furnizori verificati
– sistem de ofertare online: turism.travis.ro
– agenti de turism cu experienta care pot oferi consultanta si ofertare personalizata
– adresa de email dedicata (ssuti@travis.ro) pentru o comunicare cat mai facila si eficienta
– agent de turism dedicat relatiei cu membrii sindicatului UTI
– asistenta si contact de urgenta 24/7

Beneficii pentru rezervari vacante interne
– oferta extinsa pentru litoral, statiuni montane, statiuni balneo, Delta Dunarii etc.
– rezervare si plata cu Vouchere de vacanta emise incepand cu luna martie 2019
– facilitati de plata (creditare) pentru rezervarile “Early Booking” 2021 cu Vouchere de vacanta

Beneficii pentru rezervari vacante externe
– oferta extinsa pentru cele mai importante destinatii de vacanta externe
– informatii actualizate privind situatia sanitara COVID-19
– facilitati de plata pentru rezervarile “Early Booking” 2021
– GRATUIT: transfer auto de la domiciliul pasagerului (pe raza municipiului Iasi) catre/de la Aeroportul Iasi
– GRATUIT: asigurare Travel (include asigurare storno si medicala) cu acoperire COVID-19

Beneficii pentru rezervari bilete de avion si inchirieri auto
– reducere 10 EUR/bilet de avion rezervat pe www.travis.ro/bileteavion
– reducere 10% pentru inchirieri auto pe www.travis.ro/rentacar

Speram ca beneficiile si conditiile oferite sa raspunda nevoilor membrilor Sindicatului Salariatilor UTI, conducand la o buna si eficienta colaborare.